×
  /   Benedict Harper

Aleksandra Lulewicz, specjalistka od prawa własności intelektualnej

▸▸ Z wykształcenia prawniczka, specjalistka od prawa własności intelektualnej. Z zamiłowania amatorka włoskiej kuchni i starego kina. Dumna prawie-30-latka. Cześć, mam na imię Aleksandra. 

Jako mała dziewczynka oczywiście pragnęłam zostać aktorką. Scena, reflektory i tysiące ról - takie były moje marzenia. Jednak z biegiem lat, kiedy dojrzewała moja świadomość świata, problemów i potrzeb codzienności postanowiłam- zostanę prawniczką. I w tej decyzji trwam aż do dziś.

Moja praca to dla mnie ogromne wyzwanie. Im bardziej poznaję tajniki różnych dziedzin prawa tym bardziej czuję się spełniona. Najwięcej radości sprawia mi jednak wspieranie innych w świadomym korzystaniu z praw własności intelektualnej i promowanie wiedzy w tym zakresie. W tym zawodzie muszę opierać się na obowiązujących przepisach prawa i dokonywać przemyślanych, rozważnych decyzji. Dlatego prywatnie - od czasu do czasu - pozwalam sobie na odrobinę szaleństwa. Zwykle jednak jestem rozważna i uważna jednocześnie.

Najważniejsza decyzja w moim życiu? Staram się doceniać wszystko to, co mnie spotyka, dlatego najlepsza decyzja to każda, którą podjęłam w zgodzie ze sobą. Od pięciu lat niezmiennie cieszę się, że zupełnie niespodziewanie i wbrew dotychczasowym wyborom, dałam szansę człowiekowi, który odtąd towarzyszy mi każdego dnia. 

Czy jest ktoś kto mnie inspiruje? Oczywiście! W życiu trzeba mieć swoje wzorce, wybierać to, co najwspanialsze i uzupełniać cząstką siebie, by każdego dnia stawać się piękniejszą osobą! Moimi największymi inspiracjami są boginie lat 50. i 60.- Jackie Kennedy i Jane Birkin. Współcześnie - Olivia Palermo i Meghan Markle. Każda z nich jest inna i niepowtarzalna, ale mają jeden wspólny mianownik - kobiecą siłę godną podziwu!

▸▸▸▸

Instagram Aleksandry znajdziesz tutaj: https://www.instagram.com/aleksandralulewicz/Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło