×
  /   Benedict Harper

Anita Lesiak, magister informatyki, który postanowił poszukać swojego miejsca w świecie marketingu

▸▸ Na co dzień – artystyczna dusza, miłośniczka kapeluszy, kolorowych skarpetek i książek – autorka bloga.

Chciałabym powiedzieć, że stawiam na spontaniczne decyzje – do spontaniczności i szaleństwa ciągnie mnie strasznie, ale jest jednak we mnie pierwiastek, który w większości przypadków mimo wszystko każe mi zatrzymać się w pędzie, zastanowić i zaplanować przynajmniej w jakiejś części swoje działania.

Będąc dzieckiem przez pewien moment chciałam zostać lekarzem – co chyba nikogo nie zdziwi, wiele dzieciaków o tym marzy. Później jednak znów postanowiłam zaszaleć i bardzo długo chciałam zostać filologiem Fińskim. Marzenia nie spełniłam, fińskiego nadal nie umiem, co nie zmienia faktu, że Finlandia bardzo mocno mnie fascynuje i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się ją odwiedzić.

Wielu decyzji w moim życiu nie żałuję. Gdybym jednak miała przeanalizować bieg wydarzeń i wybrać jedno, które doprowadziło mnie tu, gdzie jestem, byłaby to decyzja o wybraniu Technikum Informatycznego. Przeżyłam tam fantastyczne chwile, poznałam wspaniałych ludzi i zyskałam zawód. Uczyłam się na tyle dobrze, że nie chciałam jeszcze kończyć edukacji na tym etapie i dostałam się na studia na Politechnice Łódzkiej.

Praca dla mnie to pasja, ale także pasmo wyzwań i niewiadomych, w których w szybki sposób muszę się odnaleźć. Kocham marketing i kocham blogować. Studia Informatyczne pozwoliły mi na zdobycie wiedzy z zakresu grafiki, stron www itp., które teraz zręcznie wykorzystuję zarówno prowadząc swojego bloga, jak i pracując po tej drugiej stronie jako Specjalistka ds. marketingu. Social Media – czyli gałąź, która najbardziej mnie interesuje to przyszłość reklamy i kreowania wizerunku marek w sieci. Jestem więc szczęśliwa, że mogę to wszystko poznać z obu stron. Spełniam się tutaj również pisarsko – zawsze lubiłam pisać i z perspektywy czasu widzę, że marketing jest połączeniem wszystkich dziedzin, które najbardziej mnie fascynują!

Staram się nie oglądać na innych i sama być kobietą, która inspiruje. Skłamałabym jednak, gdybym nie powiedziała, że inspiracją jest dla mnie moja mama. Nie znam drugiej tak zaradnej kobiety z tyloma pomysłami i radami na niemal wszystko – do tego stopnia, że część projektów realizowanych przeze mnie np. na blogu, wychodzi tak naprawdę od niej To ona mnie wychowała i ona wpoiła większość wartości, którymi obecnie się kieruję. To ogromne pole do podziwu. Wśród artystek i celebrytek wymieniłabym pewnie garść nazwisk osób, które lubię – mówiąc jednak o kobietach, które mnie inspirują, na myśl przychodzi mi tylko Alison Mosshart – wokalistka The Kills, której styl i luz uwielbiam!

▸▸▸▸

Blog Anity znajdziesz tutaj:
www.melodylaniella.pl.Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło