×
  /   Benedict Harper

Magda Chołaścińska (atogrzywa), niesamowita ilustratorka

▸▸ Jestem ilustratorką i zajmuję się rysowaniem ludzi, ich historii, tworzę plakaty, ilustracje dla mniejszych i większych firm, gazet, prowadzę własną firmę, mam również swój sklep internetowy gdzie kupić można moje autorskie plakaty i corocznie wydawany kalendarz.

W moim życiu górują przemyślane wybory, jednak są to decyzje podejmowane dynamicznie, nie lubię odkładać rzeczy na potem, dlatego analizuję, rozważam za i przeciw i podejmuję decyzje.

Najlepsza decyzja, jaką podjęłam było założenie własnej firmy i rozpoczęcie działania na własny rachunek. To nie jest łatwa droga, ale ilość satysfakcji jest uzależniająco duża!

Od dziecka uważałam siebie za twórczy umysł. Najpierw chciałam być dziennikarką i pracować w gazecie, a później artystką.

Moja praca to moja wielka pasja, spełnienie marzeń, ogromna doza satysfakcji, ale też źródło wielu zmagań i stresów.

Najbardziej w moim życiu inspirują mnie moja mama i siostra, od zawsze!! Bardzo je podziwiam! Patrząc jednak w szerszym ujęciu jestem nieustannie zafascynowana i zainspirowana kobietami. Ich wyjątkowość, różnorodność i wrażliwość jest dla mnie niezwykle inspirującą i w życiu i w sztuce. 

▸▸▸▸
Na profilu Magdy znajdziesz jej przepiękne realizacje: https://www.instagram.com/atogrzywa/ 

Zapraszamy też na stronę: https://www.atogrzywa.com/


Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło