×
  /   Benedict Harper

Marta Głuszek, architektka z pasją

▸▸ Kobieta aktywna - myślę, że można tak o mnie powiedzieć. Nazywam się Marta Głuszek i jestem architektką. Od kilku lat razem z narzeczonym prowadzimy z sukcesami autorską pracownię architektury i wnętrz. Uwielbiam zwiedzać świat, a w wolnych chwilach trenuję pole dance i jogę. 

Wcześniej zawsze ciągnęło mnie do sztuki. Od dziecka uwielbiałam być w centrum uwagi, marzyłam o karierze gwiazdy estrady. Dążąc do celu, ukończyłam szkołę muzyczną, śpiewałam w różnych zespołach. Dopiero spontaniczna decyzja o pójściu na studia architektoniczne, wywróciła mój świat do góry nogami. Z gwiazdy estrady stałam się zdecydowaną panią inżynier, której głos wzbudza respekt na budowach. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że ta decyzja okazała się być jedną z najważniejszych w moim życiu.

Praca architekta to niesamowita przygoda. Za każdym projektem stoją ludzie, każdy ze swoją historią i marzeniami, a ja zmieniam te marzenia w rzeczywistość. Architektura to nie tylko piękne budynki i wnętrza, to przede wszystkim człowiek i jego potrzeby. Świadomość tej odpowiedzialności jest motywacją do ciągłego doskonalenia, tak aby moja wizja stała się realna i nawet lepsza niż oczekiwania.

Życie chwilą czy skrupulatne planowanie? Jak wspomniałam wcześniej lubię spontaniczność, natomiast bycie architektem nauczyło mnie podejmowania przemyślanych decyzji. Dziś jestem osobą, która dokonuje świadomych wyborów, a spontaniczność jest impulsem do działania.

Inspirują mnie pewne siebie kobiety, które kroczą własną ścieżką życia, podejmują odważne decyzje i dzięki tym wyborom osiągają sukces. To właśnie one są największą motywacją do działania i uświadamiają, że każda z nas powinna pisać swoją własną historię.

▸▸▸▸

Poznaj niesamowite realizacji Marty: https://www.instagram.com/archi_pl_architekci/
Tutaj znajdziesz jej Instagram: https://www.instagram.com/architektka_po_godzinach/?hl=pl

Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło