×
  /   Benedict Harper

Natalia Sheveleva, niesamowita nauczycielka montażu wideo, tworzenia InstaStory, mama

▸▸Jestem Natalia Sheveleva, pochodzę z Rosji, a w Polsce mieszkam ponad 7 lat. Przez 5 lat pracowałam w Polsce w korporacji, jak zaszłam w ciążę zdecydowałam, że spróbuję swoich sił w mediach społecznościowych. Uczę jak prowadzić kanały w social media, jednak głównie skupiam się na nagrywaniu i montowaniu wideo za pomocą smartfona. Pomagam także w tworzeniu insta stories, mówię o tym jak się otworzyć i pokazać swoją osobowość innym. 


Od zawsze w swoim życiu stawiam na wybory, które są z jednej strony spontaniczne, a z drugiej przemyślane. Lubię, gdy dzieje się coś szalonego, ale żeby to zrobić, oceniam czy swoją decyzją nikomu nie zaszkodzę. Po ocenie tego ryzyka decyduję czy szaleje na maksa, czy tylko trochę.  


Uważam, że wszystko, co się wydarzyło w moim życiu było po coś. Myślę jednak, że odejście z pracy z korporacji było jedną z ważniejszych decyzji, jakie podjęłam. Mam firmę, zarabiam, a przy tym nareszcie robię to, co lubię. Znalazłam to, czego poszukiwałam: spokój i spełnienie. 


Jako dziecko chciałam być naukowcem. W domu rodzinnym byłam fanem każdego rodzaju elektroniki, interesowało mnie, jak coś jest zbudowane od środka. Pewnego razu rozkręciłam kominek elektryczny, kiedy na zewnątrz było -40︒C , a był on głównym ratunkiem na mrozy. Oczywiście skręciłam go z powrotem, ale dziwnym trafem pozostało kilka śrubek… :) I tak było przez całe moje dzieciństwo, rozkręcanie telewizora, pralki, odkurzacza albo tworzenie różnego rodzaju eksperymentów chemicznych, które nigdy niczym się nie kończyły. 


Obecna praca sprawiła, że czuję się spełniona. Odnalazłam pewność siebie, dzięki czemu mogę też pomagać innym. Moja pomoc nie opiera się wyłącznie na technicznej stronie nagrywania. Staram się pokazać innym kobietom jakie są wspaniałe i kreatywne. Często proces otwierania się na innych, pokazania swojej osobowości trochę trwa. Natomiast niesamowicie piękne jest, gdy w trakcie moich kursów czy już po nich widzę jak wielka zmiana zaszła w głowach kursantek, które zaczynają odnajdywać swoją pewność siebie.


Jest kilka osób, które w szczególności mnie inspirują. W Polsce najbardziej Mama Ginekolog - ma niesamowitą osobowość, jest asertywna. Wyznacza cel, do którego dąży, a przy tym jest bardzo rodzinna i wydaje się być dobrą osobą. Inspiruje mnie również Pani Swojego Czasu - kobieta mocna, pokonująca wszystkie przeszkody, budująca niesamowitą społeczność i biznes. Generalnie inspirują mnie wszystkie osoby, które na podstawie swojej osobowości mogą zbudować imperium. Szkoda, że Gary Vaynerchuk nie nosi spódniczki, bo chciałabym być jak on, ale jeszcze mi do niego bardzo daleko. ◂◂

Poznaj Natalię bliżej: https://www.instagram.com/nataliaostory/

Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło