×
  /   Benedict Harper

Paulina Ihnatowicz, niesamowita dietetyczka, cudowna mama

▸▸ Jestem dietetykiem już od 10 lat. Dietetyka stała się moją ogromną pasją kompletnie z przypadku. Jako mała dziewczynka kochająca zwierzęta chciałam zostać weterynarzem, jednak marzenie z dzieciństwa odłożyłam na bok, gdy dotarło do mnie, że chciałabym, aby moja praca pomagała ludziom, wtedy jeszcze nie potrafiłam konkretnie określić w jakiś sposób, jednak kilka lat później rozwiązanie przyszło samo. 

Gdy zastanawiałam się nad kierunkiem studiów moja koleżanka zasugerowała dietetykę pomyślałam dlaczego nie, spróbuję, mimo że do tej pory kompletnie się nie interesowałam tym tematem. Potraktowałam to jak wyzwanie i okazało się, że ten kierunek wciągnął mnie bez reszty i dziś mogę powiedzieć, że żyję dietetyką. Mam ciągły głód wiedzy, wciąż zdobywam nowe informacje. Bacznie obserwuję najnowsze badania oraz trendy. Moje zafascynowanie dietetyką sprawiło, że zaczęłam pisać artykuły, występować na konferencjach, a obecnie mam już na koncie dwie książki. Prowadzę kursy i szkolenia, występuję w TV oraz układam składy dla suplementów diety dla największej firmy w Polsce.

Praca daje mi ogromną przyjemność i spełnienie szczególnie, kiedy swoją wiedzą, odpowiednio skomponowaną dietą pomagam ludziom prowadzić zdrowy styl życia, osiągnąć cele, których pragną, a czasem nawet zwalczyć chorobę lub przynajmniej zminimalizować dolegliwości z nią związane.

Mimo, że praca to dla mnie zdecydowanie bardzo ważny element życia i ogromna pasja to za najlepszą decyzję w swoim życiu uważam tą o posiadaniu dziecka. Zawsze myślałam, że nie chcę być mamą. Nie czułam tego kompletnie, moje koleżanki uwielbiały dzieci i potrafiły rozmawiać o nich godzinami. Z kolei ja dopiero, gdy zaszłam w ciążę, zaczęłam odkrywać niesamowite szczęście, dotarło do mnie, że czeka mnie naprawdę cudowny czas. Teraz dokładnie tak jest i naprawdę spełniam się w roli mamy. Kocham być mamą! Kocham moją Tosię! 

▸▸▸▸

Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło