×
  /   Benedict Harper

Historia przyjaźni Irminy i Kasi

Jak to się zaczęło? Poznałyśmy się 14 lat temu na kursach przygotowawczych do gimnazjum plastycznego. Podczas rozmów okazało się, że mamy urodziny tego samego dnia (11 października)! Chodziłyśmy do jednej klasy przez 6 lat (gimnazjum i liceum), często świętowałyśmy swoje urodziny na wspólnych imprezach. Po ukończeniu szkoły nasze drogi się rozeszły - Irmina zaczęła studiować w Łódzkiej ASP, a Kasia w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Widywałyśmy się wtedy rzadko, ale gdy już doszło do spotkania potrafiłyśmy rozmawiać przez całą noc i tak, jakby od ostatniego spotkania upłynęło zaledwie kilka dni. Nasz wygląd na to nie wskazuje, ale lubimy dobrze zjeść. Dlatego często spotykamy się w restauracjach i kawiarniach, ewentualnie zamawiamy dobre jedzenie do domu. Lubimy również spędzać czas na łonie natury.

Obecnie jesteśmy już po studiach i spotykamy się zdecydowanie częściej, ale już w większym gronie, razem z naszymi narzeczonymi. Nasze śluby miały się odbyć w kwietniu tego roku, ale ze względu na pandemię czekamy na nowy termin w październiku - trzymajcie kciuki!

Przyjaźń? Dla nas oznacza wzajemne wsparcie i pomoc we wszystkich kwestiach, począwszy od pomocy w przygotowaniach do klasówek, a skończywszy na obcięciu grzywki na zajęciach z malarstwa. Każda z nas będzie świadkową na weselu tej drugiej - - lubimy siebie za to, jakie jesteśmy, chyba najmocniej za wszystkie podobieństwa, które nas łączą!

▸▸ Irmina - projektantka, ilustratorka, instruktorka jogi. Liderka nieistniejącego już projektu modowego SIBLINGS, dwukrotnie wyróżnionego w ramach prestiżowego konkursu OFF FASHION. Od 5 lat prowadzi markę Boboki w ramach których tworzy ilustracje, kolaże, maskotki oraz instalacje w przestrzeni miasta. Współpracuje z krakowską palarnią kawy Coffee Proficiency dla której tworzy ilustracje na opakowania kaw. Zaprojektowała dwie autorskie kolekcje legginsów dla znanej krakowskiej marki sportowej. Uwielbia przyrodę, kocha rośliny (ma ich kilkadziesiąt w całym mieszkaniu) i swoje koty - Qumina i Sępa.

▸▸ Kasia - programistka z dyplomem Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka, ze specjalizacją awionika, absolwentka częstochowskiego "plastyka". Mimo, że dalsze wykształcenie i praca zawodowa nie mają wiele wspólnego ze sztuką, nadal hobbistycznie realizuje się w tym kierunku. Prywatnie właścicielka 3 letniego konia, którego samodzielnie szkoli od źrebaka, miłośniczka jeździectwa w stylu westernowym. Właścicielka sklepu z rękodziełem dla koni i psów Unicorn Handmade. Uwielbia wszystkie zwierzęta, w mieszkaniu ma dwa uratowane króliki hodowlane, Baksa i Gucię.Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło