×
  /   Benedict Harper

Historia przyjaźni Justyny, Karoliny i Moniki

Jak to się zaczęło? Całą naszą trójkę połączyło zamiłowanie do sztuki. Karolinę poznałam 11 lat temu - zobaczyła moją wystawę kolaży i odezwała się do mnie w celu sfotografowania jej dyplomowej kolekcji ubrań. Z Moniką poznałyśmy się na wernisażu dzięki wspólnym znajomym. Monika i Karolina poznały się na weselu znajomych.

Każda z nas jest inna. Każda ma inny charakter i chyba najpiękniejsze jest to, że akceptujemy siebie w stu procentach i możemy być totalnie sobą. Poza tym jednak wszystkie nas łączy kreatywność, chęć tworzenia i dążenie do perfekcji. Nasze pasje się przeplatają, mamy podobne cele, czerpiemy z życia garściami... nie mogłyśmy się nie polubić.
Dodajmy do tego codzienne zabieganie i masę obowiązków przy wielu projektach. Mimo to zawsze staramy się znaleźć wolny wieczór tylko dla siebie. Plan jest jeden: prosecco, film, spacery, zwierzaki i dużo (niezdrowego) jedzenia.

▸▸ Justyna Warwas - malarka, fotograf, nauczyciel akademicki. Poza swoją pracą, totalnie kocha tenis, słodycze, mango, kulturę Wschodu i swojego psa - Kreskę

▸▸ Monika Mamoń-Golonka - na co dzień zajmuje się fotografią oraz wsparciem marketingowym różnych marek. Prywatnie opiekunka niewidomej maltanki Luny, która stała się całym jej światem.

▸▸ Karolina Nylec - na co dzień współpracuje z markami odzieżowymi oraz obuwniczymi dopieszczając ich kolekcje wyselekcjowami dodatkami. Entuzjastka siłowni oraz 3 kotów: Lokiego, Juniora i Gizma.

Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło