×
  /   Natalia Jańczak

Sesja zdjęciowa kolekcji zimowej za nami!

Sesja zdjęciowa kolekcji zimowej już za nami! Zawsze jest to dla nas bardzo ciężki, ale też ekscytujący czas, gdy wiemy, że już za chwilę zobaczycie nasze nowe produkty! Jak już pewnie większość z Was widziała w nowościach pojawią się również wygodne dresy, legginsy, golfy i...spódnice! 


Dobre studio to podstawa


Wybór miejsca, w którym odbywają się sesje nie należy do najłatwiejszych. Zazwyczaj zdjęcia typu lifestyle robimy we wnętrzu, a następnie przenosimy się do studia. Jak wiadomo, przenoszenie się z miejsca na miejsce zabiera trochę czasu, a w dzień sesji jest on niezwykle cenny. Tym razem postawiliśmy na studio, w którym zaaranżowano również kawałek wnętrza...wnętrza tak klimatycznego, że chciałoby się usiąść na kanapie z książką, kawą i spędzić tam cały dzień relaksując się. 


Modelka w stylu BH


Do prezentacji ubrań z kolekcji zimowej wybraliśmy modelkę Ewę Dudałę. Niezwykle naturalną kobietę, która idealnie wpasowuje się w klimat naszej marki. Ewa cudownie pozowała i świetnie radziła sobie we współpracy z….naszą Naną, owczarkiem szwajcarskim. Zobaczcie jak pięknie obie pozowały!


Fotografem nasza....projektantka!


Nasza projektantka Dominika to osoba, która nie specjalizuje się tylko w jednej dziedzinie. To człowiek, który nie potrafi usiedzieć w miejscu i lubi podejmować się wielu kreatywnych działań. Tym razem postanowiliśmy, że to właśnie Dominika zrobi zdjęcia naszej zimowej kolekcji. Wyszło przepięknie, jesteśmy pewni, że zdjęcia przypadną Wam do gustu.


Kolekcja zimowa w dwóch częściach


Tak, to już potwierdzone. Nasza kolekcja zimowa będzie miała premierę w dwóch terminach. Część pierwsza już niedługo pojawi się w naszym sklepie. Na drugą odsłonę zimy będziecie musiały poczekać do grudnia, ale bez obaw, zdążycie kupić stylizacje na święta czy sylwestra. W grudniowej odsłonie pojawi się model, który w BH uszyliśmy po raz pierwszy! Macie pomysły co to może być?


Sesje zdjęciowe to zawsze stresujący czas, ale widząc efekty naszych działań czujemy ogromną radość. Mamy nadzieję, że będziecie z nami w dniach, kiedy nowe produkty będą dostępne w sprzedaży. W końcu to z Wami i dla Was tworzymy naszą markę!

Miejsce: https://www.instagram.com/bana__studio/

Marki, które pomogły nam stworzyć stylizacje:
Plumeri: https://www.instagram.com/plumeri_official/
Paso a paso: https://www.instagram.com/paso_a_paso_shoes/
C'mien: https://www.instagram.com/c__mien/

Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło