×

Dostawa

Dostępne są następujące formy dostawy:

  • InPost Paczkomaty 24/7 - 9 zł
  • Kurier UPS - 9 zł
  • Kurier UPS (pobranie) - 9 zł
    Darmowa wysyłka przy zamówieniach krajowych powyżej 400 zł

  • Kurier UPS (wysyłka zagraniczna) - 50 zł

Zwroty

Każda osoba, która zakupi produkty w sklepie www.benedictharper.com może skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 30 dni od momentu objęcia jej w posiadanie osobiście lub przez wskazaną osobę trzecią. By skorzystać z tego prawa, towar musi być nieużywany i w żaden sposób niezniszczony, powinien zawierać oryginalną metkę. Będziemy wdzięczni, jeśli towar będzie w oryginalnym opakowaniu. 

Aby dokonać zwrotu należy odesłać produkt, wypełniony formularz zwrotu (dostępny poniżej) oraz paragon na adres:

Benedict Harper
Lipowa 22/24
42-229 Częstochowa

Formularz zwrotu: [Formularz zwrotu.PDF]

W terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży / formularza zwrotu środki zwracane są na konto klienta. 

Wymiany

Każda osoba, która zakupi produkty w sklepie www.benedictharper.com może skorzystać z możliwości wymiany produktu w obrębie rozmiaru lub/i i koloru w ciągu 30 dni od momentu objęcia jej w posiadanie osobiście lub przez wskazaną osobę trzecią pod warunkiem dostępności tego rozmiaru lub/i koloru na stronie internetowej. By skorzystać z tej możliwości, należy wypełnić formularz zwrotu - w rubryce ZWROT/REKLAMACJA wpisać WYMIANA, a w rubryce PRZYCZYNA napisać rozmiar lub/i kolor sukienki na wymianę i wysłać go mailowo na adres: hello@benedictharper.com lub dołączając do paczki z produktem, który należy wysłać na adres:

Benedict Harper
Lipowa 22/24
42-229 Częstochowa

Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło