×

Czy naprawdę musisz pokochać kolejną markę, aby poczuć się szczęśliwa i spełniona? Czy to nie szalone twierdzić, że podziwia się silne kobiety, a jednocześnie wmawiać im, że potrzebują do szczęścia kolejnych rzeczy? 

Rzeczy dobre rodzą się ze szczerej wiary w najbardziej podstawowe wartości. Wierzymy w szczęście kobiety posiadającej niczym nieskrępowany wybór. To właśnie obraz kobiety zdecydowanej, nieuchwytnej, idącej swoją drogą zainspirował nas do stworzenia kolekcji świadomej i kompletnej, odpornej na chwilowe mody.

Nie musimy opowiadać Ci żadnej historii tak długo, jak najważniejsze historie opowiadają kobiety takie jak Ty - silne i ambitne. Kobiety, która jest ciągłą niespodzianką, która kształtuje i tworzy swoje otoczenie, która wyznacza własne reguły. Jesteśmy tu, by wsłuchać się w Twój głos, nie na odwrót.

W naszej pracowni projektujemy i szyjemy dla kobiet, które chcą wydobyć na światło najprawdziwszy obraz siebie. Zapomnij o ograniczeniach, przymusach i oczekiwaniach innych.

Sama podejmij decyzję i pozwól sobie być taką, jaka jesteś. Dzisiaj i jutro - w drodze na kolejny szczyt. 

Nasza misja

Chcemy wyrażać ideały silnych kobiet, które z chęcią manifestują swoje życiowe ambicje oraz niezależność i nigdy nie uciekają od podejmowania wymagających decyzji.
Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło