×

Jesteśmy młodą marką szyjącą w lokalnej szwalni w Częstochowie. Skupiamy się na tym, by każdy projekt wychodzący z naszej pracowni był doskonały i służył Ci jak najdłużej. Wybieramy materiały najlepszej jakości, skupiamy się na każdym detalu, od guzika po każdą jedną nić. 

W naszej pracowni projektujemy i szyjemy dla kobiet, które chcą wydobyć na światło najprawdziwszy obraz siebie. Zapomnij o ograniczeniach, przymusach i oczekiwaniach innych. Sama podejmij decyzję i pozwól sobie być taką, jaka jesteś. Dzisiaj i jutro - w drodze na kolejny szczyt. 

Nasz zespół

Zuza

Trudno byłoby sobie wyobrazić Benedict Harper bez Zuzy. Zuza jest naszym koordynatorem marki, zajmuje się taką ilością rzeczy, że nie sposób je tu wszystkie wymienić. Prywatnie kocia mama i miłośniczka wieczorów z Netflixem. 

Natalia

Na co dzień media społecznościowe to jej królestwo. Pisze dla Was posty i nagrywa filmiki. Zajmuje się również obsługą klienta i wysyłaniem zamówień. Prywatnie miłośniczka książek, nie wyobrażająca sobie dnia bez kawy.

Szwalnia

Oczywiście nasza marka nie istniałaby, gdyby nie wszystkie wspaniałe osoby pracujące na szwalni. To dzięki nim możemy dzielić się z Wami naszymi nowymi projektami. Wszystkie produkty BH szyte są w Polsce, tak naprawdę za ścianą naszego centrum dowodzenia! Zawsze możemy zerknąć jak tworzy się nowa sukienka - zapewniamy, jest to wspaniałe uczucie!

Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło