×

Benedict Harper to marka dla kobiet silnych, niezależnych, świadomie podchodzących do swoich codziennych wyborów, tworzona przez kobiety dla kobiet. Stawiamy na wysokiej jakości materiały i przemyślane konstrukcje. Wszystkie produkty szyjemy w Polsce. Większość naszych tkanin posiada certyfikaty OEKO-TEX 1000 lub ECOVERO.

Każdy projekt wychodzący z pracowni musi być doskonały tak, by służył Ci jak najdłużej. W BH skupiamy się na każdym detalu, od guzika po każdą jedną nić. 

Benedict Harper to marka dla kobiet chcących wydobyć na światło dzienne najprawdziwszy obraz siebie. Zapomnij o ograniczeniach, przymusach i oczekiwaniach innych. Sama podejmij decyzję i pozwól sobie być taką, jaka jesteś. Dzisiaj i jutro - w drodze na kolejny szczyt.

Nasz zespół

Zuza

Trudno byłoby sobie wyobrazić Benedict Harper bez Zuzy. Zuza jest naszym koordynatorem marki, zajmuje się taką ilością rzeczy, że nie sposób je tu wszystkie wymienić. Prywatnie kocia mama i miłośniczka wieczorów z Netflixem. 

Natalia

Na co dzień media społecznościowe to jej królestwo. Pisze dla Was posty i nagrywa filmiki. Zajmuje się również obsługą klienta i wysyłaniem zamówień. Prywatnie miłośniczka książek, nie wyobrażająca sobie dnia bez kawy.

Szwalnia

Oczywiście nasza marka nie istniałaby, gdyby nie wszystkie wspaniałe osoby pracujące na szwalni. To dzięki nim możemy dzielić się z Wami naszymi nowymi projektami. Wszystkie produkty BH szyte są w Polsce, tak naprawdę za ścianą naszego centrum dowodzenia! Zawsze możemy zerknąć jak tworzy się nowa sukienka - zapewniamy, jest to wspaniałe uczucie!

Rejestracja nowego konta

Wpisz minimum pięć znaków
Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło